KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

ANETY JASTRZĘBSKIEJ

ANETA JASTRZĘBSKA

INFORMACJE O KANCELARII

SPECJALIZACJE

Kilka słów o historii Kancelarii

 

Nasza Kancelaria została założona w listopadzie 2003 roku, a w obecnej formie prawnej działa od listopada 2009 r. Jednym z założycieli Kancelarii oraz osobą, która obecnie ją prowadzi, jest Aneta Jastrzębska - radca prawny posiadający m. in. uprawnienia do występowania przed sądami powszechnymi w całej Polsce, a także prawo do składania skarg kasacyjnych do Sądu Najwyższego i do Naczelnego Sądu Administracyjnego oraz skarg do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu.

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia profilu Anety Jastrzębskiej na LinkedIn.

 

Czym się zajmujemy?

 

Oferujemy nasze usługi przede wszystkim podmiotom gospodarczym, lecz pracujemy również dla osób indywidualnych. W ramach prowadzonej działalności oferujemy szeroki zakres usług prawniczych z różnych dziedzin prawa, np. negocjacje kontraktów, sporządzanie opinii prawnych, projektowanie i analizowanie umów i statutów. Zajmujemy się także stałą obsługą prawną przedsiębiorstw.

 

Działamy na terenie całego kraju, również dzięki współpracy z adwokatami, radcami prawnymi, aplikantami i innymi prawnikami. Są wśród nich osoby o dużym doświadczeniu, wyspecjalizowane w konkretnych dziedzinach prawa, a także ludzie młodzi, z dobrymi perspektywami na przyszłość, posiadający świeże i entuzjastyczne podejście do wykonywanych obowiązków. Oferujemy również usługi za granicą, w szczególności na terenie Wielkiej Brytanii.

 

Nasza filozofia

 

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy Klient był zadowolony z naszych usług. Wykonujemy je z najwyższą starannością i profesjonalizmem, ściśle według oczekiwań i dyspozycji obsługiwanych podmiotów. Dużą wagę przywiązujemy do kwestii jasności rozliczeń finansowych, które muszą być określone przed rozpoczęciem współpracy i nie mogą stanowić zaskoczenia na żadnym jej etapie. Ponadto, dostosowując się do potrzeb Klientów, możemy zaproponować różne warianty rozliczania świadczonych usług.